Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


alena

Alena Farfall

hráč: Světlo

NYX ID: SANELIN

Vzhled

Jakoby z oka vypadla Laře Croft, nicméně je to jen první dojem. Alena je cca 178cm vysoká, sportovní postavy a zrzavých vlasů, které se snaží zaplétat do copu, což občas nevychází, protože creepa je přece nejlepší kadeřník. Vypadá zhruba na něco kolem 35 let.

Její kůže vypadá, jako by originálně byla velice světlá (jak je u přírodní zrzky zvykem), nicméně i v zimě si udržuje nádech opálení někoho, kdo dlouho a často pobýval na pouštním slunci, a tudíž už to má natrvalo.

Obvykle nosí kapsáče nebo maskáče, okrové/hnědé triko a vestu s mnoha kapsičkami. Nebo spíš mnoho kapsiček tak, že je z nich vesta. A kanady. V zimě pak podšitou koženou bundu. U pasu na opasku má nůž v pouzdře zdobeném indiánskými motivy a nepřehlédnutelný je i futrál s tyčovým materiálem, který nosí na zádech. Venku a vlastně i vevnitř nosí často tmavé sluneční brýle.

Čeho si všímavý Scion všimne, když si s ní pak chvíli povídá: Její levá dlaň je kompletně černá. Pokud by to někdo poznal, vypadá to jako šungit (kámen). A podstatná část její kůže nese velké množství jizev, asi jako by si dala férovku s celou smečkou naštvaných a hladových lvů.

Když pak sundá brýle, přichází největší jobovka. Ta holka má zlatý voči. Jako by někdo vyndal celou bulvu a nahradil ji zlatou koulí s jemným rytím (kvalitní umělecký počin), které naznačuje duhovku a zorničku, takže pokud se na to soustředíte, dá se i všimnout, kam kouká.

Obecně známé informace

- rodič: Sutech (Egyptský pantheon)

- bydliště: bydlí společně s Erikem Wellsem, Aurorou s Arezuem a Katkou ve vile na pomezí Prahy 5 a 16.

- studium/ práce: pracuje… Archeolog na volné noze. V současnosti archivy katedry egyptologie.

- vztahy: často se na akcích objevuje v doprovodu Erika Wellse, člověka s vizáží Indiana Jonese - jen bez biče a klobouku. (Černé, na krátko střižené vlasy, ramena přes celá záda, ruce uzpůsobené vzpírání sarkofágů, oblečen velmi podobně jako Alena, obvykle nosívá na zádech meč zabalený jako ho nosívají šermíři jdoucí z tréninku. Na levém očním víčku má zlatě vytetované Horovo oko.)

- charakter: Spíše mlčenlivá, ale když se naštve, tak se nezná…

- artefakty a magické předměty: kopí (relik) - rudé ratiště (červená typu „koukej jsem krev a možná ještě lepím“), hrot vypadá jako by byl složen ze dvou částí; supertěžká dýkua z Liangshanu, co ustojí i epickou sílu a při boji se jí rozpaluje středová linie; část sady rtěnka-oční linky-parfém (beast of the battle -1); od Long-Ziho má dočasně propůjčenu 'zbroj' z kůže nemeánského vlka.

- tituly, přídomky a přezdívky:

  • Pouštní bouře - pro potřeby představování na Liang-Shanu a v Číně vůbec.
  • Drakobijce, Angelslayer

- zájmy a záliby:

- pravidelně se nechat potmě třískat ve Vopičkově dojo…

- všechno kolem starověkého Egypta

- provokování profesorů při konferencích a přednáškách za naprostého ticha pouze svým zjevem…

Dovednosti

- domény: Sand, Detect chaos

- atributy: epic síla

- bojové dovednosti:

  • „pádná“ ruka ;-),
  • útok Písečné bouře (Na třímetrového, pseudohumanoidního, lidožravého mořského koníka to fungovalo tak, že se částečně přeměnil v okolí rány na písek…)
    • edit - na malého titánského spawna to fungovalo taky. A zbylo z něj tolik, že pak stačilo jen zamést hromádku písečku. (Alena zvažuje pořízení koček.)
    • edit 2 - lze to použít jako 'last shot', čímž obvykle z potvory zbude jen hromádka písku, nebo případně z jejích životně důležitých částí, nicméně si to bere prakticky veškerou energii; nebo to lze částečně porozdělit a získat tak zranění zanesená pouštním pískem, ale efektivita téhle varianty je nízká a energetická náročnost značná.
  • bojová transformace - chcete vidět Setha v "dámské" variantě? Zkuste zařídit situaci, kdy to vypadá, že všichni umřou.

- mundánní dovednosti: přežití na poušti, na arabské tržnici, práce kolem vykopávek

- jazyky: čeština, angličtina, arabština, latina, koptština, čte a píše hieroglyfy a démotické písmo a něco málo (rozuměj - umí nadávat, zeptat se na cestu, koupit si něco na zub a pochválit vládce) z řečtiny, perštiny, němčiny a ruštiny a začíná se učit čínsky

alena.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1