Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

ÚVOD

Tuto knihu založil Lóng-Zi ve spolupráci s Alenou a Yvonne, kvůli snazší výměně informací mezi Sciony. Je uchovávána u pana Browna a s jeho laskavým svolením je kdykoliv k nahlédnutí a doplnění. Po problémech se starou kartotékou nám novou pomohl sehnat a nastěhovat Teodor a Alence s Petrem se podařilo obnovit stránky zničené dobýváním se do té staré.

Vítejte, ať již moudrost hledáte nebo ji chcete sdílet. Pokud se rozhodnete upravovat či přidávat stránky, návod naleznete zde. Rád bych Vás požádal, abyste jako první krok stvořili či upravili stránku o sobě a svém rodiči.

Nově lze stránkám přidávat tagy. Seznam již používaných tagů najdete zde


Nemáte-li zde ještě svůj účet, napište na NYXu - nick Sanelin nebo Torque (nebo Teodorovi, nick WIZARDY, častěji online) - a my se s tím pokusíme něco udělat, ve zprávě prosím uveďte rovnou svůj e-mail a herní jméno.

Provádíte-li úpravu - prosím, vložte k tomu své jméno - pokud přemazáváte blud buďte si jisti, že mu někdo věřil a bude chtít vědět, kde jste sebrali odlišnou informaci. Pokud si nejste 100% jisti přidejte pouze text jako Poznámku. Zachováte tím možnost korekce a dohledání původní informace. Děkujeme.

Pro dotazy a řešení věcí technického rázu prosím použijte diskuzi zde.

Pokud chcete být vždy v obraze, zprovoznil jsem pro Vás RSS feed na adrese http://scionwiki.cz/feed.php


Kronika

Scioni

Bohové

Titáni

Ostatní

start.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1