Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


alenka

Alena Lendělová

hráč: Itusa

NYX ID: ITUSA

Vzhled

Jedna stará skica pro ilustraci

Vysportované středně vysoké děvče - krátké hnědé vlasy rozčepýřené pod kšiltovkou, bez které jste ji možná nikdy neviděli, výrazné zelené oči, lehce opálená kůže. Nosí sportovní oblečení, kapsáče a batoh. Obvykle se obléká o něco tepleji, než by bylo asi potřeba. Na levém rameni má „vyznamenání“ - tři rovnoběžné jizvy, zřejmě od drápů slušné velikosti, a kus vyrvané kůže, který může s trochou fantasie připomínat hvězdičku. Jinak nemá jizvy žádné, šperky nenosí - až na zelený přívěsek ve tvaru sevřené ručky přišpendlený ke kšiltovce. Na pravé lopatce má symbol (tetování?) kulatého labyrintu se čtyřmi vchody. Na rukách až téměř po ramena má modročervené šupinky - vypadají nejvíc asi jako od akvarijní rybičky. Její stín je o pár odstínů tmavší, než okolní stíny.

Obecně známé informace

- rodič: Simbi (Petro Loa)

- bydliště: Bydlí v domě s Lucií, Klárou a Catherine. Celý dům je hlídán hadím spiritem a zahrada je díky drobným obětem slovanským duchům míst velmi bohatá a úrodná. V Alenčině pokoji je dvoumetrový hroznýš, na němž ale není vůbec nic zvláštního.

- studium/ práce: Pracuje v Národním muzeu jako skladník, studuje zemědělku. Většinu roku 2012 strávili Alenka i Dylan v Africe v táboře Lazaritů.

- vztahy: manželkou Dylana ail Dona

- charakter: Ať zažije jakékoliv trauma, přes noc (případně přes pár sklenek rumu) se z toho dostane. Je oddaná svým přátelům, a svému manželovi. Je klidná a do boje se vrhá jen když už není jiná možnost.

- artefakty a magické předměty: svlečená hadí kůže (relik), červený drahokam proti zimě

- tituly, přídomky a přezdívky: Alena Hadí Jazyk (Liang-Shan)

- zájmy a záliby: rybaření, fotbal, párty

Dovednosti

- domény: water, animal - snake

- atributy: nepotí se, umí číst z vody a dýchat pod vodou, v hadí podobě obratnost, termovize… a rozšiřující se schopnosti regenerace a obnovy

- bojové dovednosti: Musadó, které ale v jejím podání vyznívá trochu jinak - zvláště kvůli nedostatku kostí. Nedávno začala tahat dva zlaté chakramy. Její stín umí fungovat samostatně.

- mundánní dovednosti: Nahlas a sebejistě zpívat, hodně pít, tancovat

- jazyky: čeština, angličtina, slušná němčina, furlandsko-benátština, umí číst písmo afrického Vodou

Vždy u sebe má lahev a placatku bílého rumu, po kapsách nosí kůrové lodičky, zelené stuhy, svíčky a jiné komponenty.

alenka.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1