Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


wanted

Wanted

Dead or alive

Pokud existuje něco, o čem byste rádi měli přehled - místa, na která by se při příštích výpravách někdo mohl dostat, informace, osoby, o kterých přímo nevíte, kde se nachází, ale někdo by je mohl potkat - pište to sem. Prosím, vztahujte to přede vším na aktuální problémy. Na věci, které už proběhly, se můžete poptat v čajovně.


Rather alive than dead

Mini-Mini - Alena

- Tak trochu se jedná o naši starou rodinnou záležitost, takže pochopím, pokud byste se do toho raději nevrtali, ale během snoplavby s Havranem jsme potkali Mina - vypovězeného egyptského boha zahrad, hojnosti a tak, který se nechal oblbnout Esetou a v podstatě zradil Sutecha, do jehož družiny patřil. Long story short - pro sebe nežádal nic, ale prosil nás, abysme pomohli jeho potomkům, kteří jsou podobným způsobem - opakování osudných záležitostí, pro neznalé si o tom můžeme pohovořit soukromě - nuceni v nepěkných podmínkách sloužit různě po světě jako zahradníci. A já jsem slíbila, že v tom smyslu udělám, co budu moct. Existuje určitá šance, že by se to tátovi nemuselo moc líbit, na druhou stranu… je to už dlouho a dost pravděpodobně to jsou minimálně potenciální kolegové a my jsme přece ti hodní, proč bysme jim nepomohli, že? - Ale vážně. Pokud se do toho nebudete chtít vměšovat, prostě mi dejte vědět. Je to můj závazek a až na to dojde, ráda to budu řešit s pár dobrovolníky zvlášť.

- Jde o to, že pokud na vašich výpravách, kterých bych se náhodou neúčastnila, narazíte na zahrady o které se starají utrápeně vypadající lidi, prosím, abyste se mi buď ozvali, nebo jim věnovali chvilku svého času a pokusili se jim pomoct.

Černý pes a bílá holubice - Petr Helsson

- Tahle věc se prý vynořuje už delší dobu, ale v poslední době jsem se k jejím vynořením tak nějak nachomýtl, takže mě velice zajímá. Jde o to, že z mnoha různých tajuplných a mystických zdrojů k nám už doputovaly jisté věty, snad předpovědi, snad varování. Společným prvkem těchto výroků je, že mluví o „černém psu a bílé holubici,“ což jsou krycí jména pro dvě jakýmsi způsobem spolu spojené entity. O moc víc o tom bez zabíhání do nepodložených spekluací říct nelze. Pokud byste se o téhle dvojici něco doslechli, dejte mi vědět; snažím se shromáždit všechny dostupné informace.
VYŘEŠENO: Proroctví dle všeho odkazovalo k Baronetovi, Aelfridě (bílá holubice) a Pedrovi, synovi Jean-Petra (černý pes). Jenom se Baronet přepočítal s tím, koho zradí. Více ve zprávě o stavbě babylonské knihovny. (Mini)

Trpaslíci mezi námi - Pavel Týrsson

- V klidnějších dobách se stávalo, že Nidavellirští trpaslíci odcházeli do Midgardu (našeho světa) a nějakým způsobem tu žili s lidmi, ať už se pokusili jednotlivě začlenit mezi ně, nebo si zakládali vlastní více či méně uzavřené komunity. Nicméně podle všeho naprostá většina těchto pokusů o společné soužití nějakým způsobem ztroskotala. Ale protože zdaleka není jasné co se stalo se všemi trpaslíky, kteří do Midgardu přesídlili, Dvalinn nás požádal abychom se po zbytcích těchto trpasličích komunit podívali, zjistili v jakém jsou stavu a případně pomohli zbývajícím trpaslíkům - ať už živým, nebo jejich duchům.

- Takže pokud při nějaké cestě víc na sever narazíte na nějaké trpaslíky (ať už živé nebo mrtvé) a nebudete mít zrovna čas a prostředky se o ně postarat, dejte mi prosím vědět. Stejně tak pokud někde narazíte na nějaké zajímavé trpasličí výrobky, měli by se vrátit do Nidavelliru. To budou asi nejlépe umět zařídit Petr Vopička nebo Jan Kovařík. (Ano teoreticky bychom si je mohli nechat a nějak je využít, nicméně vám garantuju, že pokud se někde v Midgardu válí jen tak bezprizorně věci trpasličí výroby, bude na nich stoprocentně viset nějaká velmi výživná kletba. Takže bude pro všechny bezpečnější to urychleně vrátit někomu, kdo si s tím bude vědět rady - ideálně přímo Dvalinnovi.)

wanted.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1