Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


todo_list

ToDo list

- aneb na co by se nemělo zapomenout:

Vopička, co by vůdce průvodu duchů ve Španělsku - Petr sice tvrdí, že mu to nevadí, ale nemyslím, že dlouhodobě je to zdravé…

Nidavellir (EDIT Týrsson) - trpaslíci jsou pod tlakem svartdvergar a zejména jakýchsi (nejspíš titánských) konstruktů. Zvládají to, ale pokud se nudíte a máte chuť něco zabít v místních chodbách se dá dost vyřádit (pokud vám nevadí, že se to může zase dost vyřádit na vás). Každá bestie kterou tam zabijeme znamená o bestii míň, co zaútočí na trpasličí hradby.

(Bonus pro seveřany: Kdybyste náhodou potkali někoho za Aesir - byli jste u nějakého probuzení nebo za váma někdo přišel s úkolem - zkuste se ho zeptat za jakých okolností by šlo krátkodobě snížit nároky na dodávky zbraní od trpaslíků. Jejich pece dostávají slušně zabrat a hodil by se jim tak týden, spíš čtrnáct dní na údržbu, což za současného zatížení prostě nestíhají. Máme pár let, než to začne bejt akutní problém, ale samozřejmě čím dřív budeme mít představu co s tím a jestli je to v našich silách, tím dřív jim s tím můžeme pomoct.)

Proteus - ve Stirlingu jsme se s ním (za dost vysokou cenu) popasovali, ale jestli už leze takhle, kde na něj narazíme příště?

EDIT (Pavel): Jeho svatyně ve Stirlingu zmizela (těžko říct jestli zanikla po smrti svého strážce, nebo co se s ní stalo, ale už jsme jí tam nenašli). Zlikvidovali jsme jeho šampiona a velitele vojsk Ixiona. V Řecku jsme narazili na Ixionovi myrmidony (nejsilnější variantu), kteří se pokoušeli rozmonožit. Líheň jsme zlikvidovali, ale je otázka kolik podobných jich (v Řecku?) ještě je. Jsme dohodnutí s Lazarity, že se další líhně pokusí najít a o případnou likvidaci se podělíme.

Špína - něco nám tu prosakuje, je potřeba zjistit, o co sakra jde, kde všude to teče… a jak to ucpat; jedno místo se nám podařilo zavřít v údolí Tary (Irsko), momentálně jednáme o koupi domu a pozemku, aby bylo pod dohledem; prosím, směřujte informace o podivné, bzučící temnotě na keltskou Triádu.

Marsyas - V Polsku jsme se popasovali s pár démony,kteří pravděpodobně nějakým způsobem vznikli z Marsya, který se dostal do pekla a zdémonovatěl. „Dimenze“, ze které přišli, ale nadále existuje. Je možné, že tam podobných démonů bude ještě mnoho a budou nám tu časem vyskakovat i na dalších místech. (Pokud byste to chtěli nějak řešit, ozvěte se prosím Gwen, už má něco rozpracováno, můžete se domluvit a zkoordinovat)

- menší, ale taky nezapomínat:

Minovi potomci - Pokud se vám někde podaří natrefit na některého z nich, zkuste jim pomoct nebo alespoň dát vědět Aleně mini-Sutešce. Jde tak trochu o rodinnou záležitost.

Dohazovačské služby:

Nevěsta v perském zálivu - bylo by potřeba jednomu dobrákovi dohodit manželku… Požadavky - nesmí jí vadit pustý ostrov skála krát skála, neměly by jí páchnout ryby, oceňuje se znalost/schopnost se naučit starší perštinu, dále je vyžadován přiměřeně dobrý původ. Ostrov je nezakreslitelný a tak, takže fajn zašívárna. CVčka/rodokmeny adeptek Atabovi. A pak by bylo potřeba tu oblast vyčistit, ale to je mnohem těžší a není na pořadu dne.

EDIT (Mini): Vyřešeno, nevěsta nalezena a dopravena na ostrov, podrobnosti zde

Nevěsta do stínového Tádž Mahalu - hledáme nevěstu pro architekta Taj Mahalu, který žije ve stínovém/černém Taji (Černý Taj Mahal - 12.2.2016). Nejsou na ni speciální požadavky, jen aby tam s ním byla spokojená (moc se po světě nepodívá a společnost tam taky moc není). Neslíbili jsme mu ji, ale aktuálně by se nám velmi hodilo nějakou najít, něco bychom od něj potřebovali.

EDIT (Mini): Vyřešeno, výprava zde.

Splněno:

Míša - pohlídat až bude trh duší (Tom sice slíbil, že dá vědět, ale…), pokusit se přemluvit Robina k výměně Míšiny duše; hlavní slovo má Vopička; v celé záležitosti jsou namočení i svatojakubští

EDIT (Teodor): Na trhu jsem s Vopičkou byli a duši získali. Už stačí to jen dotáhnout. (Alena) Z doslechu - prý už je splněno.

todo_list.txt · Poslední úprava: 2024/01/16 01:37 autor: sadako