Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


konstrukty_v_nidavellirskem_podzemi

Konstrukty v nidavellirském podzemí

- v Nidavelliru (překvapivě)

- v neobývaných sálech, chodbách

Hnusohromady

- vypadají jako konstrukt složený z biologických materiálů - dřevo, kosti, kusy těl, různý hnus

- osobně nevydávají žádný zvuk

- působí reálná zranění - jednak koušou (mají fakt ostré zuby, hrany,…), druhak uvnitř mají něco jako kyselinu, takže se nedoporučuje zůstávat tam moc dlouho, ale lze to přežít.

- jsou dost velké, blbě se zabíjejí, protože se špatně hledá něco jako hlava (nemají nebo mají víc), srdce nebo vůbec jakýkoliv důležitý orgán

Gwenina poznámka: Ten, který jsme potkali, neměl nic takového - ani srdce, ani jiné orgány. Jsem si tím jistá, slyšela bych to.

- inteligenci neprojevily

Doporučená výzbroj a taktika: Nenechte se pohltit! Často vegetují na stropě, odkud padají na svoje oběti. Kyselina uvnitř nich není fatální okamžitě, ale dlouhodobou koupel nedoporučuji. Jsou různě velké, nejlepší je je „tepelně upravit“ nebo prostě rozházet (bacha na nenadále se objevující čelisti).

Darja poznámka: Co si pamatuji tak dostatečné oddělené kusy se pohybovaly nezávislé na zbytku (menší pohybující hrouda). Zasažení kopím částečně funguje, ale hromada je schopná pokračovat dál k držiteli zbraně.


Hnuso-hromado-zubato-konstrukt (thx Alrika): http://i.nyx.cz/files/00/00/11/54/1154844_e1e7533521f46e8cad47.png?name=konstrukt.png


Kostěná kudlanka

- složená z fakt ostrých a tvrdých kostí

- ta co jsme potkali měla 4 'kosy' - dvě klasicky vepředu a dvě jako křídla na zádech

- zvládá registrovat spoustu věcí najednou

- inteligence nepotvrzená, nebyl čas to moc zkoumat

Doporučená výzbroj a taktika: Chce to víc lidí a krýt si záda - občas přiletí kosa velice rychle z dost překvapivé strany. Stejně nebezpečné jsou nohy - nenechte se zašlápnout - je to velká bestie…


Kostěný netopýr

- vypadá jako kostra netopýra včetně křídel

- umí létat i když to fyzikálně nedává smysl. A styl letu mnohdy taky fyzikálně nedává smysl. zvládá dobře létat i se svart dvergem na zádech.

- přinejmenším zvířecí inteligence, je velmi agresivní, pokud nemá jezdce

- ze vzduchu se pokouší o nálety, na zemi útočí tlamou i křídly

Doporučená výzbroj a taktika: Magické nebo velmi dobré pádné zbraně. Nemá slabá místa, chce to ho prostě rozmlátit na co nejmenší kousky.

konstrukty_v_nidavellirskem_podzemi.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1