Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


darja_doubravova

Darja Doubravová

hráč: Skylla / Katka

NYX ID: Skylla

Vzhled

Darja je přibližně 180 cm vysoká plnoštíhlá Češka, věkově odhadem kolem 30 let. Světle hnědé vlasy. Těžko říct jakou skutečnou délku vlasy mají, díky spletenému, a ještě spletenějšímu účesu po lopatky. Má zelené oči s malou příměsí hnědé barvy. Ve vzácných příležitostech ji můžete zahlídnout s brýlemi na dálku, ale věčně se spíš válejí na dně tašky. Pleť má lehce opálenou od častého pobytu venku. Ruce má hrubší hrubé a poškrábanější než by jste u ženy čekali. Nosí tříčtvrťáky s volnou jednoduchou tunikou, v zimě pak kapsáče.

Pozorovateli jistě neuniknou nepěkné jizvy různě po těle (drápance, kousance, nerovnoměrně rostlé nebo chybějící tkáň). Jedna starší jizva se nalézá na levé paži nad loktem má kulatou propadlou jizvičku, někdo jí tam nejspíš vyřízl kousek svalu. Jedna né až tak stará jizva na pravé ruce (má tam vyřezanou větu: “Warning to Galveston”) Na obou nohách má do úrovně kolen zvrásněnou kůži, možná od velmi starého a velkého opaření.

Na krku nosí řetízek, na kterém můžete zahlednout visícím malé zlaté dláto. Dále jí kolem krku visí na motouzku kapka, z podivného stříbřitého dřeva. Krom pár dřevěných korálků vpletených ve vlasech má další ozdobu na levé ruce. Jedná se o náramek z bukové větvičku žijící si vlastním životem. Své nejnutnější věci nosí v žebradlo přes rameno, které neodkládá.

Obecně známé informace

- rodič: Luachtaine (Tuatha Dé Dannan)

- bydliště: Praha, bydli s Klárou Horákovou a Riikkou Studenou

- studium/ práce: vystudovala Arboristiku na Mendelově univerzitě místo pokračování na Ing. aktuálně dálkově studuje Tvorbu a výrobu nábytku na stejné škole. Pracuje v zahradnictví.

- vztahy: - spolubydlící Riikou a Klárou

- učí se od Paddyho jazyky

- očistila pozůstatek totemu, který prošel primoralním ohněm, pro Tr’ondëk Hwëch’ v Kanadě

- charakter: Je spíš veselé povahy, klidnější až do chvíle kdy si vezme něco do hlavy. A to pak má tendenci jednat impulzívně.. nebo se jí né vždy podaří vše domyslet..

- INVENTÁŘ: malé zlaté dlátko (relik), roubovací nožík od Armidy, vločka z tržiště, labutí píseň v krystalu, živý bukový náramek ze Smaragdového lesa, kovový přívěsek dvergarského typu,dřevěná mince s Legbovým veve od Paula, vlašský ořech 1), Heart od Gold, uzdravující perla od mermenů, malá blízkavá lasturka 2), sluneční čaj na zahřátí a dvě hojivé masti s příměsí měsíčku a stříbra (bylinky z obchodu z Glastonbury)

- materiál: pramen vlasů obra, 3 drápy bílého tygra, kus nefritu od bohyně Mazu, kus kůry stromu z Ya-te-veo alias man-eating tree, Rosewood z Madagaskaru, stříbrná mince z Pompejí

- tituly, přídomky a přezdívky: Dcera tesaře, jedna z wellerman, tak která podpalovala sopku

- zájmy a záliby: pobyt v přírodě, manuální tvoření, zahradničení, kreslení

Dovednosti

- domény: Wood

- atributy: Negativní Epic Appearance (Burning Eyes of the Wild Boar)

- bojové dovednosti: boj s kopím

- mundánní dovednosti: obratné zacházení s rýčem a motykou, práce se dřevem/vyřezávání, základní výtvarná průprava

- jazyky: čeština, angličtina, irština, základy gaeliku, písmo Ogham

Výpravy

Výpravy, kterých jsem se účastnila a zpětně dohledala, seřazené od nejnovějších k nejstarším

1)
Darovaný Emě Sovové
2)
při vhození do vody zavolá na pobřeží mermeny
3)
bobřík
4)
dovezené vědro
5)
Šindžiho slza
6)
velryba, korálek s velrybou spálen při rituálu v Dawson city
7)
peříčko, bily ptáček - dostala Riikka
8)
korálek s palmičkou
9)
růžový korálek
10)
mořský koník
11)
vrba
12)
soška obra
13)
tygr
14)
panenka
15)
benátská maska
16)
papoušek s nápisem ”Sedmihlavá slaň”
17)
koník
darja_doubravova.txt · Poslední úprava: 2023/11/18 10:16 autor: skylla