Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


baronet

Baronet

Velký černoch v záplatovaném kabátě, na krku nosí psí packu a říká si Baronet. Pravděpodobně padlý scion z voodoo panteonu. Nebezpečný, mocný, silný, rychlý a umí dobře zacházet se slovy. Zřejmě pochází z New Orleans.

Potvrzen jako padlý scion Barona Criminala (potvrzeno Akatashem). Silné stránky - hospodské rvačky, vymáhání dluhů V současnosti není už v New Orleans, vypráskali ho (za nemalou cenu).

Z New Orleans vysmahl směrem na jih (nespecifikováno), zpátky se ještě nepokusil vrátit. Černá psí pracka, kterou nosí na krku, patřila prý nějakému bokorovi nebo hounganovi, který měl schopnosti spojené se psy. Původní majitel pracky měl s Baronetem velmi silnou vazbu, možná přátelskou, možná jinou. O původním majiteli jdou zkazky, že zemřel, byl propuštěn nebo ho snad někdo zachránil.
(tohle jsme se dozvěděli od Toussainta Louverture na letošním Slunovratovém Tržišti; taktéž věděl, že je Baronet padlý Scion -Mini)

Spekulace ohledně majitele oné psí pracky: Před časem (cca rok zpátky) vyprávěla Dana, že při potápění s Caleuche potkali kdesi na dně oceánu nejspíš Sciona od Jeana Petra jedoucího na lachtanovi. Pod buřinkou měl psí uši, neměl jednu ruku a nemluvil, zato se tam vyskytoval proto, že nějakým způsobem tušil, že na tom místě bude někdo, kdo mu může pomoci vrátit ruku. To také pražští Scioni učinili.
O cca deset měsíců později jsme se ve Snění zastavili u dvou šejků, kteří vypověděli, že onoho muže ve Snění potkali (identifikační kód mj. cynický lachtan s mašlí) a ruku už má dorostlou. Působil jako někdo, kdo právě vyřešil velmi svízelnou situaci, jako po útěku z vězení nebo otroctví.
(vzhledem k tomu, že zmiňuju nějaké časování; tohle píšu v lednu 2021 -Mini)
Zabit v březnu 2023 Aelfrídou, nyní ascendovanou bohyní Enu-Kišar.

baronet.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1