Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


shaggar

Hráč: Pavel Beran - Shaggar

Nyx ID: Shaggar

Martin Beran KIA by IXION

Vzhled:

Vysoký asi 180 cm, šlachovitý, atletický typ. Vlasy něco mezi blond a zrzavými, oči barvy oblohy. Ideální árijec. Nosí delší ohon, vlasy mu sahají zhruba do úrovně lopatek a zakrývají mu tak chybějící pravé ucho. Ostré rysy. Na levé tváři dlouhá jizva podél licní kosti. Při podrobnějším průzkumu by si zkoumající všiml tetování, které mu kryje hruď a končí na rukou pod rameny. Tetování znázorňuje tvář jakéhosi Keltského božstva, dále množství spirál, listových vzorů a dalších několika Keltských symbolů. Má značně zjizvené ruce a tělo, očividně byl mnohokrát probodán, dosekán, a tak podobně. Vždy nosí na řetízku u krku spirálu-jeho relic.

INFORMACE

Rodič: Taranis - Keltský bůh oblohy, nebeského ohně, počasí, války a ochránce hor či vyvýšených míst, patřil k Triádě s Lughem a Esusem. Neplést, je více Triád.

Bydliště: Bydlí s Filipem, synem Hekaté, jako spolubydlící v Filipově velkém baráku.

Studium: FTVS

Vztahy: Nabídl svou zbraň Válečníkovi. (Setkal se s ním spolu s dalšími: Starcem v bílém, Hořící ženou, Mužem-Šelmou, Mužem-Mrtvolou. Šlo o session záchranu Roba Kirka z kopce, kde k tomuto setkání došlo na trnité cestě, té nejtěžší, kterou jsme si vybrali. Martin tenkrát nabídl svou zbraň Válečníkovi, který mu jí vrátil s tím, že ji prý bude (Martin) potřebovat. (Doufám, že mě mé poznámky z tehdy neklamou)

Charakter: Velmi mu záleží na přátelích a pokud dojde na nejhorší, položí za ně i život. Pokud si něco usmyslí, má sklony být celkem tvrdohlavý. Většinu času je to kliďas, což ale přestává platit pokud se dostane do problémové situace. To pak bývá celkem horkokrevný.

Artefakty Dva nátepníky z Nemeanské kůže. Palcát od Ostraváka, palcát od Davida, syna Ullerova. Magické tetování na hrudi, umocňuje Martinovy schopnosti.

Záliby, dovednosti, zajímavosti: Věnuje se kendu, aikidu, hodně a rád sportuje, umí hrát na kytaru. Rád si zajde na pivo. Nebo na dvě. Znáte to. Je velmi fyzicky zdatný i dost odolný, už přežil spousta různých zranění, z nichž se například pád stropu zdá být jedním z těch normálnějších. Jako Kelt Martin odmítá nosit zbroj s tvrzením, že pokud má umřít, zbroj ho neuchrání. I přes tyhle komplikace je velmi nebezpečným bojovníkem a není radno ho podceňovat.

Přezdívka: Martin řečený Hřmotný (v Liang-Shanu)

Schopnosti:

Doména: Obloha

Martin se snaží využívat svou doménu jak jen to jde. Patří k elitnímu týmu čichačů ;-) Dokáže pohybovat větry kolem sebe, ačkoliv spíše než na kontrolu větru se zaměřuje na kontrolu blesku. Je schopen „nabít“ si část těla nebo zbraň a následně energii uvolnit ve formě elektrické rány s devastujícími účinky. Takovýto úder zabíjí většinu protivníků lidské velikosti a je citelný i pro větší creepy. Martin také v současnosti pracuje na možnosti vystřelit blesk ze své hrudi či ramen po vzoru svého nebeského tatíka. Martin nemá žádné Epic schopnosti typu Epic speed. Ale je v nejlepší možné kondici a stále na sobě pracuje. Miluje výzvy a rád se nechá vyhecovat. S čím se nedá vyjednávat, s tím se dá bojovat.

Sense Fire - Dar od Fénixe

Mundánní dovednosti: První pomoc, druhá pomoc, třetí pomoc, poslední pomoc, šití, kytára, podnapilý zpěv, jen tak ho neupijete, atletika, chlápek s neviditelným nápisem CÍL nad hlavou

Jazyky: Angličtina, rodilý mluvčí Francouzština, domluví se úplně v pohodě Němčina, domluví se s menšími potížemi Japonština, jakž takž, stále se ji učí Italština, domluví se s většími potížemi Španělština, domluví se s většími potížemi

shaggar.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1