Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


hrob_mrtvych_templaru_-_6.6.2015

Hrob mrtvých templářů

Účastníci: Aurora, Riikka Studená, Pavel Altýr Týrsson, Mirek, Gwen Skřivánková, Lucka Stříbrná, Mara Podkopecká, Yvonne Ichi Meiterová


Lazariti nás upozornili na divnou aktivitu okolo probíhajících vykopávek v templářské pevnosti Jakubův brod. Jakubův brod mělo být neutrální místo, než tam templáři svého času postavili pevnost. Vykopávky v místě pevnosti probíhají už 8-10 let, vedl je profesor Elbaum z Tel Avivu, po něm to převzali jeho nástupci a on tam jezdil jen občas. Minulý týden se profesor s archeology na vykopávkách pohádal, řekl, že za těchto okolností s tím nechce nic mít.

Vzrazili jsme do Gadotu, kde jsme se měli nahlásit. Gadot je extrémně chudé místo, asi 300 obyvatel, náš kontakt od Lazaritů se jmenoval Amichail.

Na vykopávkách jsme nic zvláštního nenašli, jen lidi se tam chovali divně. V noci se Mirek propadl podlahou do nějaké chodby (velmi stará, uvnitř nějaké tajemství). Vlezli jsme tam a potkali duchy templářů, kteří hlídali něco uvnitř. Říkali, že to co je tam dole se asi pohnulo, protože se pohnul svět, dýchá to ohněm… chodby, byly podle všeho v zemi vypálené. Templáři souhlasili, že můžeme jít do středu a pokusti se problém vyřešit.

Chodby dál měly strukturu pavučiny a občasně nimi procházely plameny, ve kterých byly zobrazeny výjevy války, bolesti a smrti. Ve středu jsme našli bytost připomínající pavouka. Byla neklidná, rozladěná. Dle všeho dříve spala a templáři její spánek hlídali (proto tady oproti dohodě postavili tu pevnost), teď se ale vybudila nemůže spát, hlavou se jí honí jen obrazy toho špatného, co se tady stalo.

Podařilo se nám bytosti pomocí příjemných vzpomínek a obrazů pomoci znovu usnout, pak jsme odešli. Lidi v okolí vykopávek se začali chovat zase normálně, bez agrese a hádek. Divné chování jsme svedli na špatnou vodu.

hrob_mrtvych_templaru_-_6.6.2015.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1