Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


paul_freeman

Paul Freeman

Hráč: Pavel Beran - Shaggar

Nyx ID: Shaggar

Paul Freeman

Rodič: Legba

Základní informace:

Paul je zhruba 180 cm vysoký mulat s černými vlasy do půlky krku a zářivě zelenýma očima. Postavu má spíše štíhlou a šlachovitou, ale v perfektní kondici. Ten chlapec si očividně dennodenně dopřává mnoho pohybu. Celkově působí dojmem že strávil mnoho času v přírodě a ve městech se nezdržuje moc dlouho - je ošlehaný a opálený, ve městech působí mírně nervózním způsobem, jako kdyby na ně nebyl ještě stále úplně zvyklý. Nosívá oblečení vlastní výroby, vše z přírodních materiálů a vše ušité pevnou a zkušenou rukou. Boty působí Elániovským dojmem - tj. podrážka je skoro prošlapaná, aby Paul mohl lépe cítit povrch, po kterém chodí. Prakticky se zdá, že boty nosí jen proto, aby měl nohy v teple. Výrazný kus oblečení, který stojí za zmínku, jsou Paulovy košile. Křiklavé košile s všelijakými havajskými vzory či nápisy typu „Why Is The Rum Gone?“ atp. Co vás praští do nosu, pokud se k němu přiblížíte, je výrazná vůně kvalitního tabáku, která jej téměř vždy obklopuje.

Po nedávné cestě do NY ohledně rodinného businessu převzal Steinway Mansion a další nemovitost v Mexiku. Velmi slušnou částku ze svého jmění daroval do scioních fondů. Pokud nevíte kde ho najít, zkuste Forlorn Hope.

Rodič: Legba - Rado Loa, patron křižovatek, ochránce domova, původ života, ochránce lidí na cestách, bůh slunce a pán dobrých duchů (denního typu). Kdykoliv se jakýkoliv Voodoo praktikant pokouší spojit se s Loa, nejprve se musí obětovat Legbovi, který umožňuje komunikaci smrtelníků s Loa. Bez jeho souhlasu si v tomto ohledu neškrtnete.

Více na Legbově samostatné stránce.

Bydliště: Bydlí sám v Praze, u baráku má velký skleník, ve kterém pěstuje mnohé zajímavé rostliny (čti tabák).

Práce: Dělá barmana ve Forlorn Hope, ačkoliv je dědicem velmi slušného majetku po zesnulé rodině.

Vztahy: Je posledním žijícím členem své rodiny. O rodičích toho moc nenamluví. Většinu svého života strávil se svým strýčkem. Kdo ví, ví, kdo neví, může se zeptat. Ze scionů se asi nejlépe zná s Pavlem Týrssonem a Rikkou.

Charakter: Usměvavý optimista, kliďas a vtipálek. Dá se na něj spolehnout, je upřímný, pracovitý a otevřený.

Inventář

VŠEM ZNÁMÉ

Hůl

Relik - kus Legbovy hole v jantaru

VĚTŠINĚ NEZNÁMÉ

Bambusová hůlka z Nebeských Ostrovů (dar od Vopičky)

Tabák od šlechtice ze St Laurence´s Gate

Hadí hlava odporné bestie z Údolí Bojny s jedovatými zuby (Odevzdáno jako dar Rootless klanu)

3 zuby a 3 drápy z obřího medvědího theriantropa (Finsko)

Záliby, dovednosti, zajímavosti: Ultimate survivor. Přežije v jakémkoliv prostředí světa, leda díky tomu, že už tam alespoň jednou byl a má praktické zkušenosti s přežitím v divočině. Mluví mnoha jazyky: perfektní AJ, NJ, ČJ, čínština, výborně FJ, dobře japonština, portugalština, dorozumí se téměř ve všech ostatních hlavních jazycích - např. finština (tj pár slov plus ruce nohy)

Schopnosti:

Psychopompos - Paul si k provozování pomáhá kouřením a mnoha maličkostma ze svého mojo bagu - čti jako drobnosti typu dřevěná mince s Legbovým Veve. Tyto konkrétní mince rozdává přátelům na potkání, přes ně dokáže praktikovat jisté triky. Pokud jste vlastníkem takové mince, zapamatujte si to.

Mundánní dovednosti: První pomoc, šití, bubny, zpěv, tanec, chlastání a kouření ve velkém, vaření, znalosti přírody.

paul_freeman.txt · Poslední úprava: 2023/05/08 10:22 autor: 127.0.0.1