Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


simonova_svatba_-_15.1.2016

Šimonova svatba

Účastníci: Paddy Siodhachan O'Sullivan, Dana Kobrová, Daniela Luceta, dcera Anansiho, Anna, dcera Airmed, Gwen Skřivánková, Šimon Mlynář, Petr Vopička syn Sun Wu-kunga, Petr Helsson Kroupa, Nela, dcera Neith, Breonika, dcera Miaha, Anthony Svoboda, Atab Kolář, syn Nabua, Mi Nü-Chai, dcera Kuan-tiho, Aelfrida, dcera Afrodité + Goro, syn Kannon, Tenzan, dcera Kannon, Miao-chan, dcera Kaun Yin, Li, tengu


Jel jsem na studijní pobyt do Japonska. Na škole totiž něco podělali a potřebovali někoho poslat. A kdy se člověku poštěstí jen tak letět do Japonska. Cesta byla vcelku náročná, ale Japonci byli velmi ochotní a vše dobře značené. Ubytovnu na Okinawě jsem našel celkem snadno. Slečna Sakura mi vše vysvětlila a ubytovala mě.

V noci se mi zdál opravdu živý sen. Stál jsem na útesu, pod kterým byla svatyně. Ta mě opravdu lákala. K ní se však stahovaly zvláštní bytosti. Například okřídlená bytost s dlouhým nosem nebo liška oblečená v kimonu. Sen končil zaduněním země. Pak jsem se probudil. To místo jsem musel najít!

Druhý den jsem místo popsal slečně Sakuře a ta mě odkázala na turistickou mapu a napsala mi, co mám hledat. Když jsem studoval mapku, dorazila skupina lidí. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že mluví česky. Oni byli také očividně překvapeni, když zjistili, že jim rozumím. Dívky a ženy se šli převlékat na jakousi svatbu, která se koná právě v té svatyni, kterou jsem hledal. Se mnou se postupně dali do řeči dva muži, Tony a Petr. Spolu jsme vypili celý bar na ubytovně, ani jsme nevěděli jak. S dovolením se se přidal ke skupině.

Svatba byla krásná a romantická. Ze svatyně vystupovalo zvláštní příjemné světlo. Kromě dalších lidí se objevily i osoby velmi připomínající ty ze snu. Bylo to znepokojující. Věci se hodně změnily, když s duněním přišel poblahopřát novomanželům obr! Zelenooká Japonka v kimonu získávala stále více liščí rysy a na hostině se mnou dokonce flirtovala! Z nosatého ožraly se vyklubal jakýsi okřídlený horský skřet! Dívky se mě snažily uklidnit a připravit na skutečnost. Staří bohové existují a mají děti se smrtelníky. A jelikož je drtivá většina přítomných takovými dětmi, nejspíš jsem i já! Předpoklad se naplnil, když se zjevila bohyně Brigid, prohlásila mě za svého syna a darovala mi nápažník. Následovala řada informací od ostatních polobohů. Snažil jsem se opít, ale bohužel to nešlo…

simonova_svatba_-_15.1.2016.txt · Poslední úprava: 2024/01/15 23:17 autor: tarik